Menu
Your Cart


CadirSepeti.com Blog Sayfaları RSS Feed

27 Apr Belediye Çadırları
okan 0 44
tazıye cadırı hakkında detaylı bılgı ..
02 Aug Pergola Teknik Şartnamesi
okan 0 512
TBÜD Tarafından Yayınlanan Pergola Teknik Şartnamesi1 – Sistem Alüminyum Profil Alaşım,Üretim ve Kesit Özellikleri1a-Alaşım Üretim ÖzellikleriSistemde kullanılacak tüm aluminyum ekstrüzyon profillerin 6063 T6 alaşımı ile ,ISO 9001:2008, Alüminyum ve alaşımları , eloksal ,toz boya kaplaması üretimi ve satışı kalite yönetim sistemi altında EN 15088 A..
02 Aug Türkiyenin En Kamp Alanları Listesi Burada !!!
okan 0 323
Türkiye, tüm güzelliklerinden faydalanabileceğimiz bir coğrafyaya sahip. Havası, denizi, güneşi, doğası, ne kadar özel bir noktada yaşadığımızın kanıtı. Sizin için tatil; doğa ile iç içe olmak yani kamp yapmaksa bu yazımızı yıldızlı notlarınız arasına ekleyebilirsiniz. Bu yazımızda belki daha önce gittiğiniz belki de sadece duyup hiç görmediğiniz k..
02 Aug Herkes Pergola Üretiyor, Bazıları Ürettiğinin Arkasında DURUYOR  !!!
okan 0 378
Pergola Sektöründe Yaşanan Büyük Sorunlar.......Türkiye'de son yıllarda artan bu açık alanları kapatma furyası hızla devam ediyor  Sizler için bunları belirliyoruz ve rozetlerle onları size anlatıyoruz tercihi size bırakıyoruz.  CadirSepeti.comArtık içiniz rahat etsin garanti şartnameniz bizden....yazının devamı...OkanTent Reklam Videolarından  ..
26 Jul Traveling to Greece
okan 0 231
Travel in peace with the new scheduling options. The new Schedule feature allows you to display any module at specific dates in the future, or to disable any module automatically at a certain time and date. Imagine the possibilities and peace of mind...designing your promotional banners or sliders, or entire product modules that only show up on spe..
15 Sep Usta Zannederken Kendimi,
okan 9 13734
Usta zannederdim kendimi,     Almanya’nın Köln şehrinde ticaret ve üretim yapan Türk asıllı bir Alman firmasıyla dış vana ceketi (yalıtım kılıfları) üretimi yapmak için 2003 yılında bir iş ortaklığı kurduk. Firmanın Alman usta başı üretim devam ederken 2. Ayda bir rapor hazırladı ve randuman kaybı, üretimin az olduğu, gereğinden fazla fire olduğu g..
15 Sep Teknolojiye Yön Veren Sektörlerden Birisidir Çadır Branda Tente
okan 3 8140
Kamp Alanında En Sıcak Eğilimler: Teknoloji Sektörü Nasıl Değiştirdi?Kamp yapmak, insanların doğa ile yeniden iletişim kurmasının, köklerini bulmasının ve dünyayı gerçekten deneyimlemesinin bir yolu olmuştur. Bu gece boyunca size yardımcı olacak bir dizi beceri ve bilgi içeren bir zanaat.Kamp endüstrisinden, glamping veya göz alıcı kamp yapma fikri..
15 Sep pergola nedir
okan 2 9937
Pergola nedir ? Pergola, çevre düzenlemesinde hak ettiği değerli hala tam bulabilmiş midir ? Hızlı bir cevap ararsanız, bir pergola, genellikle kompozit, ahşap veya metalden yapılmış özel bir dış mekan çerçeve yapısıdır. Son zamanlarda peyzajlarda sıklıkla karşımıza çıkan bu yapı, bir çatı veya keme..
15 Sep Revir Çadırı Üretimimiz , Hastane Çadırı ürettik , Sahra Çadırı üretiyoruz ,Infirmary Tent, Hospital Tent, Field Tent,revir çadırı , hastane çadırı , hasta çadırı , izole çadır , izolasyon çadırlar , karantina çadırı üretimi , üretici çadır , çadır üretici
okan 1 5528
                 Ak Parti tarafından Somali'ye Destek Döneminde İşletmemizin'de katkılarıyla YENİ SANAYİ ESNAF KEFALET KREDİ KOLPERATİFİ Başkanı Şeref KAZANCI'nın teklifiyle bir çadır bizden bir çadır sizden söylemi üzerine firmamız (Okan Oto Kılıf Sanayi Sitesi Sanayi ticaret ltd. şti. ) tarafından üretimi yapılan 2 adet çadırı Kahramanmaraş Valim..
15 Sep SanalCadir.com Kısaca Bizim Ekip !!!
okan 2 7756
Sizlere Kendimizi Tanıtmak İsteriz.Şeref KAZANCI Hakkında Yazı İçeriğiŞenol KAZANCI Hakkında Yazı İçeriğiNeslihan KAZANCI Hakkında Yazı İçeriğiAyşe KAZANCI Hakkında Yazı İçeriğiH.Mehmet KARDEŞ Hakkında Yazı İçeriğiOkanKAZANCI Hakkında Yazı İçeriği More about Journal Since 2013, Journal has been the best selling and most loved OpenCart theme on th..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .