Menu
Your Cart


CadirSepeti.com Blog Sayfaları RSS Feed

23 Sep Jüt File Branda ve Kullanım Alanları
0 9
JÜT FİLE BRANDA HAKKINDA DETAYLI BİLGİ MAKALEMİZJüt File Çeşitleri Bir Kaç Gr. Ve Güneş Geçirgenliğinde Sınıflandırılır. %50 Geçirgenlikten %95 Geçirgenliğe Kadar Bir Çok Türü Vardır. Gıramajları Genelde 150 Gr. ile 170 Gr. ve 320 Gr. Olarak Grıamajları Değişkenlik Göstere Bilir Bir Çok Kullanım Alanı Olan Jüt Ürününde Renkler MaviKremHaki YeşilOla..
08 Aug Kamp Çadırı Özellikleri ve Kaliteli Kamp Çadırında Olması Gereken Özellikler
0 26
6 METREKARE KAMP ÇADIRITEKNİK ÖZELLİKLERİ 1-      İSKELET ÖZELLİKLERİa-      Çadır iskeletinin ana taşıyıcı demirleri 32mm*1,5mm  kalınlığında galvanizmli paslanmaz borudan üretilmiştir.b-      Ana borular 1mt uzunluğunda presli (kaynaksız )olarak birbirine geçmelidir. Toplam her çadırda 6 adet 32 boru bulunmaktadır.c-       Çadır yan boruları 25mm..
08 Aug Okan Çadır Kahramanmaraş Çadır Kent Projesini Başarıyla Tamamladı
0 14
Kahramanmaraş Çadır Kent Projesini Tamamlayan Okan Çadır Hakkında Yazısı..
27 Apr Belediyeler ve Kurumlar Taziye Çadır Alırken Nelere Dikkat Etmeli ?
okan 0 216
Belediyeler veya Kurumlar Çadır Alırken Nelere Dikkat Etmeli ?Bir taziye çadırı veya tören çadırı alırken nelere dikkat edilmeli ?Merhaba sevgili okurlar taziye çadırı veya tören çadırları alımı yapacaksanız ve bu konu ile alakalı bir araştırma yapıyorsanız işte size tüm detaylarıyla taziye çadırları hakkında bilmeniz gerekenler Bir taziye çadırını..
02 Aug Pergola Teknik Şartnamesi
okan 0 720
TBÜD Tarafından Yayınlanan Pergola Teknik Şartnamesi1 – Sistem Alüminyum Profil Alaşım,Üretim ve Kesit Özellikleri1a-Alaşım Üretim ÖzellikleriSistemde kullanılacak tüm aluminyum ekstrüzyon profillerin 6063 T6 alaşımı ile ,ISO 9001:2008, Alüminyum ve alaşımları , eloksal ,toz boya kaplaması üretimi ve satışı kalite yönetim sistemi altında EN 15088 A..
02 Aug Türkiyenin En Kamp Alanları Listesi Burada !!!
okan 0 558
Türkiye, tüm güzelliklerinden faydalanabileceğimiz bir coğrafyaya sahip. Havası, denizi, güneşi, doğası, ne kadar özel bir noktada yaşadığımızın kanıtı. Sizin için tatil; doğa ile iç içe olmak yani kamp yapmaksa bu yazımızı yıldızlı notlarınız arasına ekleyebilirsiniz. Bu yazımızda belki daha önce gittiğiniz belki de sadece duyup hiç görmediğiniz k..
02 Aug Herkes Pergola Üretiyor, Bazıları Ürettiğinin Arkasında DURUYOR  !!!
okan 0 637
Pergola Sektöründe Yaşanan Büyük Sorunlar...                     Her geçen gün gelişen pergola sistemleri akıllı çatı sistemleri muazzam bir şekilde kaliteli üretilmekte peki ama teknik destek ve yardıma ihtiyaç duyduğunda tüketici ne yapıyor  ? elbette ürünü tedarik ettiği firmayı arıyor işte burada ürününün arkasında duran firmalar öne çıkıyor. h..
26 Jul Pamuklu Oto Dış Branda Araba Örtüsü
okan 0 348
Oto Dış Branda Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Türkiye'de %100 Pamuklu Dış Branda Üreten Firmaların Dikkat Etmedikleri Hususlar Nelerdir ?  Oto Dış Branda Araba Örtüsü Alırken Pamuklu Olması Gerekliliğinin Sebebi Aracınızın Kaportasının Cildinize Benzemesidir. ..
15 Sep Usta Zannederken Kendimi,
okan 9 14004
Usta zannederdim kendimi,     Almanya’nın Köln şehrinde ticaret ve üretim yapan Türk asıllı bir Alman firmasıyla dış vana ceketi (yalıtım kılıfları) üretimi yapmak için 2003 yılında bir iş ortaklığı kurduk. Firmanın Alman usta başı üretim devam ederken 2. Ayda bir rapor hazırladı ve randuman kaybı, üretimin az olduğu, gereğinden fazla fire olduğu g..
15 Sep Teknolojiye Yön Veren Sektörlerden Birisidir Çadır Branda Tente
okan 3 8289
Kamp Alanında En Sıcak Eğilimler: Teknoloji Sektörü Nasıl Değiştirdi?Kamp yapmak, insanların doğa ile yeniden iletişim kurmasının, köklerini bulmasının ve dünyayı gerçekten deneyimlemesinin bir yolu olmuştur. Bu gece boyunca size yardımcı olacak bir dizi beceri ve bilgi içeren bir zanaat.Kamp endüstrisinden, glamping veya göz alıcı kamp yapma fikri..
15 Sep pergola nedir
okan 2 10009
Pergola nedir ? Pergola, çevre düzenlemesinde hak ettiği değerli hala tam bulabilmiş midir ? Hızlı bir cevap ararsanız, bir pergola, genellikle kompozit, ahşap veya metalden yapılmış özel bir dış mekan çerçeve yapısıdır. Son zamanlarda peyzajlarda sıklıkla karşımıza çıkan bu yapı, bir çatı veya keme..
15 Sep Revir Çadırı Üretimimiz , Hastane Çadırı ürettik , Sahra Çadırı üretiyoruz ,Infirmary Tent, Hospital Tent, Field Tent,revir çadırı , hastane çadırı , hasta çadırı , izole çadır , izolasyon çadırlar , karantina çadırı üretimi , üretici çadır , çadır üretici
okan 1 5639
                 Ak Parti tarafından Somali'ye Destek Döneminde İşletmemizin'de katkılarıyla YENİ SANAYİ ESNAF KEFALET KREDİ KOLPERATİFİ Başkanı Şeref KAZANCI'nın teklifiyle bir çadır bizden bir çadır sizden söylemi üzerine firmamız (Okan Oto Kılıf Sanayi Sitesi Sanayi ticaret ltd. şti. ) tarafından üretimi yapılan 2 adet çadırı Kahramanmaraş Valim..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .